Маріупольський державний університет
офіційний сайт
Середа, 21.02.2018, 11:09
Вітаємо Вас Гість | RSS
 
Головна РеєстраціяВхід
Меню сайту
Нормативні документи
НАШІ ПОСИЛАННЯ
Факультети
 • Сайт факультету філології та масових комунікацій МДУ
 • Сайт факультету грецької філології МДУ
 • Кафедри
 • Сайт кафедри соціальних комунікацій МДУ
 • Сайт кафедри культурології та інформаційної діяльності МДУ
 • Кафедра економіки та міжнародних економічних відносин МДУ
 • Наукове видання
  "Вісник МДУ"
  Корисні ресурси
 • Спілка ректорів вищих навчальних закладів України
 • Наукова бібліотека МДУ
 • Національна бібліотека України імені В. І. Вернадського
 • Державні закупівлі: офіційний загальнодержавний веб-портал
 • Головна » 2017 » Травень » 26 » Яким був Фестиваль науки у МДУ? (ОПИТУВАННЯ)
  15:16
  Яким був Фестиваль науки у МДУ? (ОПИТУВАННЯ)

  Завершився традиційний Фестиваль науки у Маріупольському державному університеті. Студенти МДУ брали активну участь у всіх заходах, які проходили на рівні вишу і факультетів, а їх було не мало. Що найбільше сподобалося хлопцям та дівчатам на Фестивалі науки у МДУ?

  Тетяна Топалова спеціальність «Мова та література (італійська)»: «Интересной и познавательной была лекция итальянского ученого – профессора Тамбурелли. Он рассказал о структуре и главных целях Европейского Союза. Но лично для меня наиболее важным был опыт общения с носителем итальянского языка. После лекции мы смогли пообщаться с профессором в неформальной обстановке». 

  Виктория Мирошник (специальность «Документоведение и информационная деятельность»): «Мне запомнилась игра на открытии Фестиваля наук на историческом факультете. Она проходила в форме блиц-опроса, за правильный ответ студенты получали небольшой сладкий презент. Вопросы были самые разнообразные».

  Марк Бородай спеціальність «Історія»: «Під час фестивалю я брав участь у засіданні студентського історико-археологічного товариства, на якому ми проводили реставрацію античної амфори. Особливо цікаво було доторкнутися до стародавніх артефактів, вивчити технологію виготовлення, матеріал, з якого була зроблена амфора. Також ми займалися реконструкцією та створенням стріл для лука, які будуть виставлені у Музеї МДУ».

  Бріліянт Гамідова спеціальність «Переклад (англійська)»: «Я была участницей форума молодых ученых, на котором старшекурсники представляли свои курсовые работы. Послушав их выступления, я узнала много полезного о написании и оформлении научных работ. Также на форуме мы рассмотрели новое научное направление – эколингвистика».

  Аліна Светліченко спеціальність «Реклама та зв'язки з громадськістю»: «Самым запоминающимся для меня был круглый стол, на котором мы обсуждали актуальные вопросы в сфере рекламы и пиара. Для меня как для будущего специалиста это важно».

  Сергій Яровий спеціальність «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування»: «Фестиваль науки, Декада, конференции и другие научные мероприятия помогают нам разобраться во многих вопросах. Например, во время круглого стола по вопросам экологии мы обсуждали проблемы Мариуполя в этой сфере и искали пути их решения. Такие мероприятия очень важны для студентов».

  Аліна Новикова спеціальність «Мова та література (новогрецька)»: «Мені як філологу дуже сподобався круглий стіл «Актуальні питання лінгвістики, літератури і художнього перекладу». Це була прекрасна можливість для студентів презентувати свої наукові роботи, обмінятися думками і досвідом».

  Читайте також: Урочисте відкриття Фестивалю науки у МДУ

  Переглядів: 326 | Додав: Прес-центр


  Нагороди трудового колективу МДУ
  Пошук по сайту
  Календар
  «  Травень 2017  »
  ПнВтСрЧтПтСбНд
  1234567
  891011121314
  15161718192021
  22232425262728
  293031

             
                   
  Copyright Маріупольський державний університет © 2018

  Веб-дизайн, технічна підтримка та адміністрування:
  Белла Марина Віталіївна its.me.marina@gmail.com