Головна » 2018 » Вересень » 13 » #Яприбрав_ТвояЧерга: студенти МДУ долучилися до акції «Міжнародний день чистих берегів»
11:20
#Яприбрав_ТвояЧерга: студенти МДУ долучилися до акції «Міжнародний день чистих берегів»

Студенти факультету іноземних мов Маріупольського державного університету приєдналися до масштабної екологічної акції «Міжнародний день чистих берегів», яка проходить щороку у треті вихідні вересня.

Ініціативна молодь прийняла Facebook-виклик #Яприбрав_ТвояЧерга і вирушила прибирати узбережжя Азовського моря. Студенти очистили від сміття зону відпочинку на Центральному пляжі Маріуполя. Тепер вони передають естафету студентам інших факультетів МДУ та небайдужим маріупольцям. 


Міжнародний день чистих берегів проводиться по всьому світу одночасно із Всесвітнім днем прибирання. Цього дня мільйони людей в більше ніж 120 країнах збирають сміття на берегах річок, морів та океанів з метою попередження забруднення водних ресурсів побутовими відходами.


У Києві акція «Міжнародний день чистих берегів» проходитиме 15 вересня за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів, Державного агентства водних ресурсів та проекту «Водна ініціатива Європейського союзу для Східного партнерства». У рамках цього проекту Євросоюз надає підтримку Україні у наближенні її законодавства до вимог ЄС в сфері управління водних ресурсів.


Читайте також: Наукова бібліотека МДУ реалізує краєзнавчий фотопроект до 240-річчя Маріуполя

Переглядів: 177 | Додав: Press