Головна » 2016 » Червень » 22 » ЮВІЛЕЙНЕ ЗВЕРНЕННЯ РЕКТОРА
16:54
ЮВІЛЕЙНЕ ЗВЕРНЕННЯ РЕКТОРА

Дорогі викладачі, співробітники, студенти, випускники, партнери і друзі!

2016 рік для нашого з вами університету особливий! Ми святкуємо 25-річний ювілей нашої культурно-освітньої діяльності. І сьогодні я можу з упевненістю сказати, що Маріупольський державний університет за чверть століття свого існування став авторитетним центром освіти, науки і культури, відомим не лише в Україні, а й за її межами.

Я пишаюся нашими чудовими випускниками, які застосовують отримані знання як на Батьківщині, так і за кордоном. Я пишаюся нашими талановитими студентами, які прославляють університет, Маріуполь і Україну. Я пишаюся своїми працьовитими колегами, викладачами та співробітниками, серед яких близько 80% наші кращі випускники, які залишилися у рідній Альма-матер. Я безмежно вдячний нашим численним партнерам і друзям, чия підтримка зіграла величезну роль у становленні та розвитку університету.

Символічно, що наш університет ровесник незалежної України. І разом з нашою молодою країною ми втілювали в життя ідеї становлення української державності, демократичних перетворень і реформ. Як і весь наш народ, ми мужньо долали економічні та політичні кризи, відстоюючи свою свободу і незалежність.

Хочу вас запевнити, дорогі мої, що з усіх труднощів і провокацій, будь то фінансово-економічні проблеми або спроби дискредитації, ми завжди виходили і будемо виходити гідно. Тому що в основі нашої внутрішньої політики завжди були принципи прозорості, демократичності, патріотизму і відкритості до діалогу. Тому що ми з упевненістю дивимося у майбутнє і щиро любимо наш рідний університет, Маріуполь та Україну!

Дорогі викладачі, співробітники та студенти! Чекаємо ваших ініціатив щодо святкування 25-річчя нашого університету. Пропозиції прошу надсилати мені особисто через форму зворотнього зв'язку або на електронну адресу rektor-mdu@ukr.net.

Впевнений, ювілейний рік запам'ятається таким, яким ми з вами його створимо – яскравим, результативним та щасливим!

 

З щирою вдячністю
ректор МДУ Костянтин Балабанов

Переглядів: 2552 | Додав: Прес-центр