Головна » 2017 » Листопад » 1 » Кафедра дошкільної освіти МДУ отримала подяку обласного департаменту освіти і науки
12:21
Кафедра дошкільної освіти МДУ отримала подяку обласного департаменту освіти і науки

З нагоди Дня дошкілля кафедра дошкільної освіти Маріупольського державного університету отримала подяку департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації за значні успіхи у підготовці висококваліфікованих спеціалістів.

Вже понад 20 років кафедра на чолі з талановитим педагогом і вченим, керівником наукової школи з дошкільної освіти Катериною Щербаковою готує висококваліфікованих фахівців для роботи з дітьми і є незмінним постачальником кадрів для маріупольських дошкільних навчальних закладів. 

На сьогоднішній день на спеціальності «Дошкільна освіта» навчається понад 350 студентів. Майбутні вихователі регулярно проводять педагогічні експерименти у рамках практик і наукових досліджень, беруть активну участь у різноманітних освітньо-виховних заходах, реалізують творчі проекти з дітьми дошкільного віку. Все це є можливим завдяки багаторічній ефективній співпраці з дитячими садками, де студенти проходять практику й у подальшому залишаються працювати.

Науково-педагогічний склад кафедри забезпечує не лише якісну підготовку бакалаврів і магістрів, а й підвищення кваліфікації працівників дошкільних навчальних закладів міста. Крім того, на базі кафедри працює Школа професійної майстерності викладачів під керівництвом кандидата педагогічних наук, професора Юлії Косенко. Проект націлений на покращення якості освітнього процесу в університеті шляхом обміну досвідом між досвідченим старшим поколінням викладачів і новаторським молодим.

Щиро вітаємо колектив кафедри із заслуженою відзнакою та бажаємо великих успіхів у подальшій науково-педагогічній діяльності!

Читайте також: У МДУ відбулась зустріч з відомим українським письменником

Переглядів: 477 | Додав: Прес-центр