Головна » 2016 » Грудень » 12 » Кафедра грецької філології та перекладу МДУ запроваджує нові форми профорієнтаційної роботи
12:04
Кафедра грецької філології та перекладу МДУ запроваджує нові форми профорієнтаційної роботи

10 грудня у рамках профорієнтаційної роботи кафедра грецької філології та перекладу Маріупольського державного університету організувала зустріч із старшокласниками. Цього дня на запрошення кафедри університет відвідали вчителі профільних класів з викладанням новогрецької мови та учні-старшокласники  загальноосвітніх шкіл № 47, № 68 міста Маріуполя та шкіл з поглибленим вивченням новогрецької мови  8 (п. Сартана) і № 46 (п. Старий Крим). Т. в. о. завідувача кафедри, доцент Юлія  Жарікова провела для них екскурсію факультетом грецької філології та розповіла про основні напрямки діяльності МДУ. Також під час зустрічі школярі дізналися про специфіку здобуття вищої освіти за трьома спеціальностями кафедри, а також про здобутки студентів і викладачів у науковій, навчальній та культурно-масовій роботі.

Наприкінці заходу школярі разом із першокурсниками ФГФ взяли участь у майстер-класі з новогрецької мови, який провела асистент кафедри грецької філології та перекладу Ніна Топалова. Під час заняття 25 майбутніх абітурієнтів отримали змогу вивчити нові слова та фрази новогрецькою мовою, потренувати вимову і вдосконалити розмовні навички.

По завершенні заходу усі гості висловили захоплення запропонованою формою співпраці. Як зазначають організатори, проведення екскурсій та майстер-класів для школярів стане доброї традицією кафедри грецької філології та перекладу МДУ.

Читайте також: Студенти-консультанти Юридичної клініки МДУ провели лекції для учнівської молоді

Переглядів: 330 | Додав: Прес-центр