Головна » 2017 » Травень » 25 » Кафедра італійської філології та перекладу МДУ провела семінар з навчання дітей іноземній мові
16:08
Кафедра італійської філології та перекладу МДУ провела семінар з навчання дітей іноземній мові

25 травня на факультеті грецької філології Маріупольського державного університету кафедрою італійської філології та перекладу було проведено семінар-презентацію навчальної програми «Навчання іноземної мови (англійської, німецької, італійської, французької) дітей дошкільного віку засобами артсинтезтерапії».

У заході взяли участь методисти Науково-методичного центру Тетяна Упир та Валентина Мороз, методисти та викладачі іноземної мови дошкільних навчальних закладів м. Маріуполя, приватних шкіл «Альтер Его» та «Лінгва XXI ст.».

У процесі семінару-презентації обговорювалися теоретичні та методичні засади навчання іноземної мови засобами артсинтезтерапії. Викладачі кафедри презентували власні методичні розробки та рекомендації щодо роботи за програмою.

Було доведено доцільність комплексної реалізації методів арт-терапії на заняттях з іноземної мови з дітьми дошкільного віку, а також окреслено перспективи співпраці кафедри італійської філології та перекладу з ДНЗ Маріуполя та практичного впровадження розробленої програми.

Читайте також: Студенти-перекладачі МДУ зустрілися з представниками ОБСЄ та американськими волонтерами

Переглядів: 453 | Додав: Прес-центр