Головна » 2018 » Січень » 31 » Кафедра математичних методів та системного аналізу МДУ видала навчальний посібник
16:31
Кафедра математичних методів та системного аналізу МДУ видала навчальний посібник

Кафедра математичних методів та системного аналізу Маріупольського державного університету видала навчальний посібник «Математичні основи та технології системного аналізу» для студентів спеціальності «Системний аналіз». Авторами посібника є викладачі кафедри Юрій Коляда, Катерина Меркулова, Еліна Зайцева, Ірина Тимофєєва, Оксана Дяченко, Наталія Ротаньова та Сергій Крівенко.

Навчальний посібник написано із використанням досвіду роботи авторів у процесі викладання навчальних дисциплін та участі у низці проектів зі створення інформаційних систем та систем підтримки прийняття рішень.

Навчальний посібник містить теоретичний та практичний матеріал із розділів дискретної математики, лінійного програмування, баз даних, комп’ютерної графіки та теорії подібності. Окрім того, наведене детальне розв’язання значної кількості завдань, а кожна тема завершується контрольними питаннями до розділу і списком літератури. Зміст розділів посібника відповідає робочим програмам дисциплін спеціальності «Системний аналіз». 

Перший тираж посібника «Математичні основи та технології системного аналізу» склав 50 примірників. Частина з них передана до бібліотек МДУ та інших вишів країни. Студенти спеціальності «Системний аналіз» вже ознайомилися із новим навчальним посібником та оцінили його переваги.

Читайте також: «Київський Діалог» запрошує до участі у конкурсі ідей 

Переглядів: 317 | Додав: Прес-центр