Головна » 2017 » Квітень » 7 » Кафедра менеджменту МДУ провела IV Відкритий турнір з туризму серед школярів міста Маріуполя
16:23
Кафедра менеджменту МДУ провела IV Відкритий турнір з туризму серед школярів міста Маріуполя

7 квітня на економіко-правовому факультеті Маріупольського державного університету пройшов IV Відкритий турнір з туризму серед школярів міста Маріуполя. Його організатором традиційно виступає кафедра менеджменту. Мета турніру - популяризація туризму, туристичної науки і здорового способу життя серед учнівської молоді. Ведучим інтелектуального змагання був доцент кафедри менеджменту МДУ Федір Перепадя.

Цього року у турнірі взяли участь 10 команд, які представляють навчальні заклади Маріуполя. На початку заходу з вітальним словом до учасників звернувся декан економіко-правового факультету, доктор економічних наук, професор Роман Толпежніков, який побажав їм успіхів у навчанні та нових цікавих відкриттів під час змагання. 

Турнір проходив у два тури. У першому команди-учасниці мали надати правильні відповіді на питання відео-вікторини, присвяченої сфері туризму, туристичних об'єктів України та світу, цікавим фактам і подіям в світовій історії. До фінальної частини вийшли команди ЗОШ №57 і №10, НВК №27 та Маріупольського технічного ліцею.

Переможцем в цьому році стала команда Маріупольського технічного ліцею, яка продемонструвала глибокі знання у галузі туризму, географії та найкращим чином предзентувала свою доповідь. Учасники турніру високо оцінили організацію заходу і планують продовжити дослідження туристичної сфери та взяти участь у IX Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасні технології управління туристичним та готельно-ресторанним бізнесом», яку кафедра менеджменту проводитиме восени цього року.

Читайте також: Культурно-просвітницький захід «Творчість Нікоса Казандзакіса очима студентів»

Переглядів: 598 | Додав: Прес-центр