Головна » 2017 » Листопад » 17 » Кафедра німецької та французької філології МДУ взяла участь у святкуванні Тижнів Німеччини в Україні
09:48
Кафедра німецької та французької філології МДУ взяла участь у святкуванні Тижнів Німеччини в Україні

Кафедра німецької та французької філології Маріупольського державного університета долучилася до святкування Тижнів Німеччини в Україні, які цього року були приурочені до 25-річчя дипломатичних відносин між ФРН та Україною. Програма Тижнів включала близько 70 заходів у 14 містах України, зокрема у Маріуполі. 

15 листопада кафедра німецької та французької філології провела круглий стіл на тему «Німеччина та німці: як вони живуть?». Під час заходу студенти факультету іноземних мов обговорили школи, вищу освіту, релігію, та повсякденне життя у Німеччині. 

16 листопада для студентів МДУ, які вивчають німецьку мову, була організована скайп-конференція з експертами з Німеччини. Серед експертів були пенсіонерка з Баварії, яка у 1998-1999 роках викладала у Маріупольському держуніверситеті Крістель Шетцль, монах ордену бенедиктинців з монастира Етталь Патер Тадеус Шрайбер та студенка Мюнхенського університету ім. Людвіга-Максімільяна, яка з 2012 по 2015 роки вивчала німецьку філологію у МДУ Євгенія Кузаєва. Також у конференції взяли участь учні Маріупольського міського ліцею та гімназії №2,  які вивчають німецьку мову. 

Разом з носіями німецької мови учасники конференції обговорили, що є типовим для німців та дізналися чи відповідає дійсності уявлення українців про життя у Німеччині. 

17 листопада на факультеті іноземних мов студенти презентуватимуть результати своєї роботи у вигляді постерів, які відображатимуть їх висновки про життя у Німеччині. 24 листопада святкування у МДУ продовжить «кулінарна подорож» до Німеччини.

Нагадаємо, що Тижні Німеччини цього року особливі: 25 років тому між Україною та Німеччиною були встановлені дипломатичні відносини. Також 2017-2018 навчальний рік оголошено українсько-німецьким роком мов. 

Кафедра німецької та французької філології Маріупольського держуніверситету вже вдруге бере участь у святкуванні Тижнів. Минулого року за успішне проведення заходів МДУ отримав лист подяки від Генерального консула Федеративної Республіки Німеччини Вольфґанґа Мьоссінґера.

Читайте також: Доцент МДУ Наталя Воєвутко взяла участь у науковій конференції в Афінах

Переглядів: 490 | Додав: Press