Головна » 2018 » Травень » 25 » Вчені та студенти МДУ обговорили психологічні основи побудови професійної кар’єри
16:43
Вчені та студенти МДУ обговорили психологічні основи побудови професійної кар’єри

25 травня кафедра практичної психології Маріупольського державного університету провела круглий стіл «Акмеологія професійної кар’єри». До обговорення запросили студентів і науково-педагогічних працівників факультету філології та масових комунікацій. Модератором заходу виступила професор кафедри практичної психології МДУ Олена Попович.

Учасники круглого столу розглянули акмеологічні моделі професійної самореалізації, обмінялися думками що того, якими професійними знаннями і досвідом мають володіти майбутні фахівці, яке значення має психологічний комфорт у професійній діяльності, як підготуватися до побудови майбутньої кар’єри. Окрему увагу звернули на цінність праці у культурі сучасного суспільства, ефективні і деструктивні форми конкурентних взаємин, особливості опанування професійних знань.

 

Підбиваючи підсумки роботи круглого столу «Акмеологія професійної кар’єри» учасники погодились на тому, що найбільш прийнятною є модель професійної самореалізації, заснована на особистісній взаємодії, підґрунтям якої є інтерес до справи і професійні здібності. Саме така співпраця є ефективною формою конкурентних відносин і сприяє кар’єрному зростанню.

 

Читайте також: День кар’єри ЄС: молоді фахівці дізналися про перспективи працевлаштування у Маріуполі

Переглядів: 239 | Додав: Прес-центр