Головна » 2018 » Квітень » 27 » Кафедра соціальних комунікацій МДУ провела ІV Всеукраїнську інтернет-конференцію
12:03
Кафедра соціальних комунікацій МДУ провела ІV Всеукраїнську інтернет-конференцію

24 і 25 квітня на кафедрі соціальних комунікацій Маріупольського державного університету пройшла ІV Всеукраїнська інтернет-конференція молодих вчених та студентів «Сучасні медіакомунікації: прикладний аспект».

У заході взяли участь близько 70 науковців з інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка,  Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара, Донецького національного університету імені Василя Стуса, Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка та Маріупольського держуніверситету.

 

Конференція складалася з трьох секцій: «Теорія та історія журналістики: історичний вимір і сучасні реалії», «Перспективи розвитку електронних медіа в Україні», «Сучасні PR технології та молодь: проблеми впливу».

 

Дослідження є актуальними, оскільки висвітлюють тенденції розвитку медіа, специфіку функціонування та впливу нових технології у засобах масових комунікацій, паблік рілейшнз та рекламній діяльності. Це дає змогу вченим та студентам глибше розуміти подібні явища з різних наукових точок зору.

 

Усі учасники інтернет-конференції отримають сертифікат учасника та електронний збірник тез доповідей.

 

Читайте також: МДУ об'єднав представників влади, силових відомств та науковців для обговорення питань протидії кібербезагрозам

Переглядів: 156 | Додав: Press