Головна » 2017 » Листопад » 2 » Кафедра соціальних комунікацій організувала екскурсію і майстер-клас для школярів
14:34
Кафедра соціальних комунікацій організувала екскурсію і майстер-клас для школярів

2 листопада на факультеті філології та масових комунікацій Маріупольського державного університету відбулася зустріч викладачів і студентів кафедри соціальних комунікацій з учнями 9-11 класів маріупольських навчальних закладів. Факультет відвідали учні загальноосвітньої школи №51 та Маріупольського міського ліцею.

Захід розпочався з екскурсії, яку провела асистент кафедри соціальних комунікацій Ганна Нищик. Старшокласники почули про історію створення та розвитку факультету, діяльність кафедр та наявні спеціальності, відвідали навчальні лабораторії, комп’ютерні класи, читальний зал, телестудію. 

Студенти IV курсу спеціальності «Журналістика» розповіли про практичний складову викладання дисциплін, показали видання, які вони створювали на заняттях з газетно-журнального виробництва, а також фотографії, зроблені під час вивчення курсу «Фотожурналістика». Також учні змогли поспілківатися зі студентами, які вже працюють за фахом. Зокрема, Еліна Прокопчук, яка є журналістом газети «Ильичевец. Город»,  розповіла про специфіку роботи у газетній редакції, а Валентина Чурікова, кореспондент телеканалу «Сігма», поділилася досвідом створення телевізійних сюжетів. 

Приємним доповненням до екскурсії став майстер-клас з фотографічної творчості, який провела студентка IV курсу спеціальності «Журналістика», практикуючий фотограф Тамара Жихарєва. Вона розповіла школярам про основи портретної фотографії, яка наразі популярна серед молоді. Кожен учень мав змогу скористатися професіональною технікою і самостійно зробити знімки, відчувши себе у ролі фотографа.

Такий формат профорієнтаційних зустрічей доводить свою ефективність, адже є більш цікавим для майбутніх абітурієнтів. Під час зустрічі учні дізналися про особливості навчання на спеціальностях «Журналістика» і «Реклама та зв’язки з громадськістю», побачили факультет, де отримують найбільш творчі професії, мали змогу поставити питання студентам про роботу на радіо й телебаченні та познайомитися з викладачами кафедри.

Читайте також: Кафедра дошкільної освіти МДУ отримала подяку обласного департаменту освіти і науки

Переглядів: 396 | Додав: Прес-центр