Головна » 2017 » Квітень » 6 » Кафедра теорії та практики перекладу МДУ провела низку заходів з нагоди 85-ої річниці з дня заснування Донецької області
13:31
Кафедра теорії та практики перекладу МДУ провела низку заходів з нагоди 85-ої річниці з дня заснування Донецької області

Кафедрою теорії та практики перекладу Маріупольського державного університету було проведено низку заходів з нагоди 85-ої річниці з дня заснування Донецької області за темою «Донбас – мультикультурний регіон».

Зокрема, в.о. завідувача кафедри Марією Смирновою було організовано тематичний урок з практики перекладу, присвячений співпраці Донбасу з урядом Японії, який наразі допомагає Донецькому регіону у відновленні інфраструктури та налагодженню миру на Сході України. Марія Смирнова підготувала презентацію англійською мовою про географію, краєвиди,  політичний устрій та культурні традиції Японії, а також про засоби невербальної комунікації японців. Студенти 3 курсу спеціальності «Переклад (англійська)» перекладали випуск National Georgaphic про Японію та відео-дайджест з історії країни. Після цього було  проведено Вікторину з лінгвокультурології Японії та запропоновано перегляд художнього військово-історичного фільму «The Last Samurai».

Старший викладач кафедри теорії та практики перекладу МДУ Михайло Тарапатов провів майстер-клас та конкурс з усного послідовного перекладу з української мови на англійську на матеріалі текстів суспільно-політичної тематики, присвячених відносинам між Донбасом та Японією, наголосив на особливостях функціонування специфічних термінів. Студенти  3 курсу Брілліант Гамідова, Ірина Гасимова, Катерина Мирошниченко та Марк Калашніков показали найкращі результати  та були нагороджені дипломами 1-3 ступенів за блискучій переклад.

Читайте також: Творчий вечір на честь ювілею професора МДУ Богдана Слющинського

Переглядів: 739 | Додав: Прес-центр