Головна » 2017 » Квітень » 5 » Кафедра української філології МДУ провела міжнародний науковий семінар
13:36
Кафедра української філології МДУ провела міжнародний науковий семінар

5-6 квітня на факультеті філології та масових комунікацій Маріупольського державного університету проходив Міжнародний науковий семінар «Лексико-граматичні інновації в слов’янських і неслов’янських мовах: типологія, функції». Науковий захід такого формату вже другий рік поспіль організовує кафедра української філології МДУ. 

Цього разу семінар об’єднав науковців з 11 провідних вишів України. Географія учасників охоплювала Київську, Харківську, Одеську, Тернопільську, Черкаську, Вінницьку, Донецьку області. Також до обговорення були запрошені філологи з Узбецького державного університету світових мов (Узбекистан) і Бакинського слов’янського університету (Азербайджан).

На відкритті наукового заходу учасників привітала декан факультету філології та масових комунікацій, професор Світлана Безчотнікова і професор кафедри української мови Київського університету імені Бориса Грінченка Михайло Вінтонів. Метою наукового семінару було обговорення лексико-граматичної специфіки як слов’янських, так і неслов’янських мов, отже у процесі дискусії учасники значно розширили уявлення про будову та функції мов світу.

Проведення заходів такого рівня сприяє налагодженню сталих наукових зв’язків МДУ з іншими вітчизняними та закордонними закладами освіти, а також успішній інтеграції університету у світовий науковий простір.

Читайте також: Викладачі МДУ і вчителі маріупольських шкіл обговорили сучасні технології навчання іноземній мові

Переглядів: 770 | Додав: Прес-центр