Головна » 2017 » Листопад » 7 » Кафедра української філології провела круглий стіл «Мова у художньому дискурсі Сергія Жадана»
13:06
Кафедра української філології провела круглий стіл «Мова у художньому дискурсі Сергія Жадана»

   …лікуй нас цієї осені, мово,
   лікуй нас від нашого невміння порозумітись,
   у нас усіх є шанс урятуватись цієї пори,
   у нас усіх є змога вибратись цього разу.
                                                             С. Жадан

7 листопада на факультеті філології та масових комунікацій Маріупольського державного університету відбувся круглий стіл «Мова у художньому дискурсі Сергія Жадана». Захід проведений у рамках Тижня української писемності та мови з ініціативи кафедри української філології.

Разом із в. о. завідувача кафедри української філології, кандидатом філологічних наук, доцентом Іриною Мельничук студенти II і IV курсів спеціальностей «Філологія. Українська мова та література» та «Середня освіта. Українська мова та література» обговорили функціонування концептів мови і мовлення у поетичному просторі Сергія Жадана.

Підбиваючи підсумки заходу, Ірина Мельничук зауважила: «Сьогодення, яке так тонко відчуває письменник, ставить перед особистістю складні питання власної ідентифікації, визначення у часі і просторі, у сьогочасній системі координат... Євангеліє від Іоанна стверджує: «Спочатку було Слово. І Слово було у Бога. І Слово було Бог». Бог то є Любов. Слово, власне, Мова у Сергія Жадана і є Любов. Любов людини до усього сущого, те, що надає сенсу нашому існуванню».

Читайте також: Тиждень української писемності: відкрита лекція професора Михайла Вінтоніва

Переглядів: 336 | Додав: Прес-центр