Головна » 2018 » Травень » 30 » У рамках профорієнтаційної практики учні Маріупольського міського ліцею відвідали історичний факультет МДУ
15:14
У рамках профорієнтаційної практики учні Маріупольського міського ліцею відвідали історичний факультет МДУ

30 травня учні 10-х класів Маріупольського міського ліцею відвідали історичний факультет Маріупольського державного університету в рамках літньої профорієнтаційної практики. На факультеті їх зустріли викладачі кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики і студенти спецільності «Міжнародні відносини».

Доцент МДУ Олена Гільченко розповіла про діяльність кафедри і детально ознайомила учнів з умовами навчання на спеціальностях «Міжнародні відносини» та «Політологія».

 

Студентки Олександра Рабчевська та Катерина Чульська провели із ліцеїстами «політичні дебати» на тему євроінтеграції. Під час інтерактивної гри старшокласники дізналися про створення, етапи формування та базові ідеї Європейського Союзу, напрямки співпраці України та ЄС у рамках євроінтеграції. Особливий інтерес в учнів викликали умови безвізового режиму та освітні можливості для української молоді у європейських країнах. 

 

Читайте також: Студенти МДУ провели практикум з англійської мови для учнів Маріупольського міського ліцею

Переглядів: 223 | Додав: Press