Головна » 2018 » Грудень » 13 » «Камера! Мотор! Знято!»: історичний факультет МДУ відзначив 22-річчя
17:46
«Камера! Мотор! Знято!»: історичний факультет МДУ відзначив 22-річчя

13 грудня у Маріупольському державному університеті відзначили 22 річницю створення історичного факультету і 15-річчя кафедри культурології та інформаційної діяльності. У святкових заходах, об’єднаних темою кінематографу, взяли участь викладачі, студенти і випускники факультету.

Під час розважальної програми ведучі запропонували студентам пройти кінопроби, вгадати звуковий супровід і продемонструвати танцювальні здібності. На урочистому концерті прозвучало багато теплих слів на адресу викладачів факультета на чолі з деканом, професором Вікторією Лисак, а кращих студентів нагородили грамотами та символічними їстівними медалями.


Серед них були Ісидор Бадасен («Середня освіта. Історія»), Олександр Щекутьєв («Історія та археологія»), Олександра Рабчевська («Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»), Катерина Чульська («Політологія»), Вікторія Мирошник і Дар’я Плохотіна («Інформаційна, бібліотечна та архівна справа»).

Концертна програма показала багатий творчий потенціал історичного факультету. Музичні, холреографічні, театральні номери у виконанні як студентів, так і викладачів не залишили байдужим жодного з присутніх у залі.


Історичний факультет був створений у 1996 році. Сьогодні він об’єднує понад 400 студентів із України, Греції, Азербайджану, Узбекистану, Туркменістану. Чотири кафедри у складі більше півсотні викладачів забезпечують підготовку фахівців за сьома спеціальностями: «Історія та археологія», «Середня освіта. Історія», «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «Політологія», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», «Культурологія», «Соціологія».

Здобувши вищу освіту, студенти можуть вступити до аспірантури і захистити дисертацію в стінах альма-матер. На факультеті працюють дві спеціалізовані вчені ради із захисту кандидатських дисертацій – з історичних і політичних наук, а нещодавно відкрилася й докторантура. Родзинкою факультету є Музей історії та археології, фонд якого регулярно поповнюється завдяки плідній роботі археологічної експедиції університету. 

За роки роботи історичний факультет МДУ випустив понад 1500 висококваліфікованих фахівців, які успішно працюють як в Україні, так і за кордоном.

 

Вітаємо історичний факультет і кафедру культурології та інформаційної діяльності з річницею створення та зичимо подальших успіхів і процвітання!


Читайте також: Викладачі МДУ Ольга Кригіна та В’ячеслав Кудлай пройшли науково-педагогічне стажування у Польщі

Переглядів: 336 | Додав: Прес-центр