Головна » 2020 » Червень » 18 » Канікули з користю: благодійна комісія МДУ запрошує волонтерів до проєкту «Старість в радість»
14:21
Канікули з користю: благодійна комісія МДУ запрошує волонтерів до проєкту «Старість в радість»


Благодійна комісія Маріупольського державного університету запрошує небайдужу молодь долучитися до волонтерського проєкту «Старість в радість» та зробити життя бабусь і дідусів кращим.

Проєкт реалізовуватиметься протягом літа за фінансової підтримки Благодійної організації «Благодійний фонд «Карітас Маріуполь».


В Україні більш ніж 6 мільйонів людей літнього віку відносяться до категорії самотніх і потребують допомоги у побутових, житлових, соціально-культурних та інших питаннях. До того ж деякі проблеми, які випадають на долю людей, не завжди зводяться до матеріального – інколи стареньки потребують лише доброзичливого відношеня і живого спілкування. 


Головною метою проєкту «Старість в радість» є створення умов для покращення якості життя людей літнього віку та залучення молоді до проблем старшого покоління, адже саме молодь двигун суспільства, який веде до змін. 


У рамках проєкту волонтери допомагатимуть літнім людям із введенням побутових справ, оформленням довідок та іншого. До обов’язків волонтера також входитиме спілкування і моральна підтримка підопічних. 


ПОСИЛАННЯ НА РЕЄСТРАЦІЮ

 

Читайте такожМДУ передав речі першої необхідності для лікарів і медичного персоналу маріупольської лікарні

Переглядів: 172 | Додав: Press