Головна » 2018 » Березень » 14 » Керівник обласного управління юстиції Олена Павлова прочитала лекцію студентам-правознавцям
16:10
Керівник обласного управління юстиції Олена Павлова прочитала лекцію студентам-правознавцям

14 березня перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області Олена Павлова зустрілася зі студентством Маріупольського державного університету. Вона прочитала лекцію майбутнім юристам на тему «Правовий статус державних службовців та особливості проходження державної служби».

Під час лекції студенти дізналися про специфіку роботи на державній службі та умови працевлаштування на посади держслужби. Скориставшись можливістю, молодь поцікавилася, як присвоюються ранги державних службовців та які є перспективи кар'єрного росту у працівників держслужби.

Захід відбувся у рамках договору про співпрацю між університетом і ГТУЮ у Донецькій області, підписаного у січні цього року. Договір передбачає організацію практики студентів на базі управління, працевлаштування випускників, проведення спільних науково-практичних та культурно-просвітницьких заходів.

Як зауважила Олена Павлова, подібні зустрічі проходитимуть на постійній основі з метою підвищення якості практичної підготовки правознавців у Маріупольському державному університеті.

Читайте також: Студентам МДУ розповіли, як користуватися ProZorro і впроваджувати реформи

Переглядів: 357 | Додав: Прес-центр