Головна » 2020 » Лютий » 21 » Керівник секретаріату Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Михайло Винницький зустрівся з представниками ЗВО міста
18:20
Керівник секретаріату Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Михайло Винницький зустрівся з представниками ЗВО міста

21 лютого з ініціативи Маріупольського державного університету на базі закладу відбулася зустріч керівників закладів вищої освіти Маріуполя та відповідальних за акредитацію освітніх програм з керівником секретаріату Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Михайлом Винницьким.

На початку заходу гостя представив ректор МДУ, член-кореспондент НАПН України, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов. Він зазначив, що робоча зустріч проходить на прохання освітян міста для роз’яснення актуальних питань щодо акредитації освітніх програм.


Захід об’єднав понад 100 учасників, серед яких були ректори та проректори, гаранти освітніх програм, експерти з акредитації, представники студентства закладів вищої освіти Маріуполя та Запорізької області, зокрема, МДУ, ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет», Азовського морського інституту Національного університету «Одеська морська академія», Донецького державного університету управління, Бердянського державного педагогічного університету, ТОВ «Бердянський університет менеджменту і бізнесу» та інші.


Свою розповідь Михайло Винницький розпочав з того, що закладено у поняття якісної освіти, яку роль відіграє акредитація для реформування вищої освіти та як саме відбувається процедура акредитації освітніх програм. Також фахівець звернув увагу присутніх на критерії оцінки освітньо-наукових програм та роль експерта в акредитації. 


У свою чергу, представники закладів освіти ставили практичні питання стосовно критеріїв акредитації, вимог до відомостей самооцінювання, додатків до них, організаційні питання роботи галузевих експертних рад, участі студентства у процедурі акредитації та інші.

 

Читайте такожПредставники МДУ взяли участь у соціологічному дослідженні у рамках проєкту Програми імені Фулбрайта в Україні

 

Переглядів: 829 | Додав: Press