Головна » 2022 » Вересень » 13 » «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!»: конкурс до Всесвітнього дня прибирання
15:05
«Хай небо буде мирним, а Україна чистою!»: конкурс до Всесвітнього дня прибирання

Всеукраїнський молодіжний рух Let`s do it, Ukraine оголошує конкурс у рамках Всесвітнього дня прибирання. До участі запрошуються освітяни, учнівська та студентська молодь. Долучитися до ініціативи можна онлайн – зробити цифрове прибирання, та офлайн – прибрати територію. 

Для того, щоб виконати цифрове прибирання необхідно видалити зайву інформацію зі своїх гаджетів, хмарних сховищ, електронних або інтернет-ресурсів. Така активність дозволить розвантажити центри баз даних і значно зменшити кількість енергії, яка витрачається кожного дня для зберігання файлів.


Учасники, які мають бажання долучитися до традиційного прибирання, зможуть організувати його на територіях установ. При цьому колективне прибирання або розбір завалів допускається лише на локаціях рекомендованих органами місцевого самоврядування та перевірених на безпечність Державною службою з надзвичайних ситуацій.


«Знайди, сортуй, здавай» – ініціатива, до якої також закликають долучитися організатори конкурсу. Учасникам потрібно відсортувати сміття і віддати його на переробку, а за можливості допомогти у формуванні Національної мапи пунктів прийому вторинної сировини.

 

Конкурс триватиме до 17 вересня – Всесвітнього для прибирання. Для надання підтвердження участі у конкурсі необхідно до 25 вересня заповнити форму (традиційне прибирання) або перейти за посиланням (цифрове прибирання).

 

Читайте також: #єМожливість отримати магістерську освіту у провідних університетах Британії

Переглядів: 163 | Додав: Прес-центр