Головна » 2017 » Квітень » 21 » Хараламбос Бакірдзiс прочитав лекцію для студентів та викладачів МДУ
16:47
Хараламбос Бакірдзiс прочитав лекцію для студентів та викладачів МДУ

21 квітня директор Фонду «Анастасіос Г. Левендіс», Почесний професор Маріупольського державного університету Хараламбос Бакірдзис прочитав лекцію для студентів та викладачів факультету грецької філології. Його лекція була присвячена важливій історичній події Кіпру, а саме історичної реабілітації імені Святого Онісіфора через 17 століть. 

Студенти дуже уважно прослухали лекцію професора. Після її закінчення хлопці та дівчата задавали пану Бакірдзису питання за темою лекції. Також вони подякували гостю за можливість навчатися новогрецької, спілкуючись із носієм мови.

Хараламбос Бакірдзис в свою чергу відзначив високі знання новогрецької мови, які продемонстрували студенти МДУ.

В рамках візиту пана Бакірдзиса у Маріупольський держуніверситет наприкінці лекції відбулася презентація книги «Казки греків Приазов’я. Румейські казки», автором якої є доцент кафедри грецької філології та перекладу Юлія Лабецька-Кутна. Зауважимо, що казки греків Приазов'я вперше були подані в запису грецьким алфавітом з паралельним перекладом на стандартну новогрецьку мову. Книга була видана за підтримки Фонду «Анастасіос Г. Левендіс». 

Читайте також: Директор Фонду «Анастасіос Г. Левендіс» Хараламбос Бакірдзіс - Почесний професор МДУ

 

Переглядів: 770 | Додав: Прес-центр