Головна » 2018 » Січень » 18 » «Київський Діалог» запрошує до участі у конкурсі ідей
15:34
«Київський Діалог» запрошує до участі у конкурсі ідей

Німецько-українська платформа «Київський Діалог» оголошує конкурс ідей локальних громадських ініціатив, які можуть бути підтримані у 2018 році.

Тематика проектів має бути спрямована на міський розвиток. На конкурс можуть бути подані ідеї, які сприяють соціальній згуртованості, взаєморозумінню у громаді, покращенню міського середовища та розв’язанню конкретних проблем місцевих громад Волинської, Дніпропетровської, Запорізької, Івано-Франківської, Львівської, Миколаївської, Рівненської, Одеської, Черкаської, Харківської, Херсонської та підконтрольної Україні території Донецької і Луганської областей.

До участі запрошуються неприбуткові громадські організації або благодійні фонди, які розробили свої проектні ідеї відповідно до тематики та пріоритетів конкурсу. Ініціативні групи громадян можуть подати проектну ідею у партнерстві з офіційно зареєстрованими громадськими організаціями або благодійними фондами. 

Заявки приймаються до 31 січня. Заповнити анкету можна за посиланням.

Переможців першого етапу конкурсу буде запрошено опрацювати проектні ідеї у форму грантової заявки та взяти участь у другому турі конкурсу.

Пріоритет надаватиметься проектним ідеям, які:

  • передбачають взаємодію між громадою та місцевою владою в розв’язанні конкретної проблеми та використання механізмів громадської участі;
  • передбачають активне залучення до їх реалізації молоді;
  • мають чітко визначену мету та відповідну їй діяльність;
  • передбачають реалістичні та вимірювані результати;
  • пропонують інноваційні методи розв’язання проблеми.

Деталі на сайті.

Читайте також: Стажування у Фінляндії для освітян у поєднанні з інтенсивним вивченням англійської мови

Переглядів: 232 | Додав: Press