Головна » 2020 » Червень » 5 » Колектив МДУ вітає доцента Євгена Черних з Ювілеєм!
13:30
Колектив МДУ вітає доцента Євгена Черних з Ювілеєм!

Колектив викладачів, співробітників і студентів Маріупольського державного університету сердечно вітає в. о. завідувача кафедри права та публичного адміністрування, кандидата юридичних наук, доцента Євгена Черних із 55-річчям!

Мудрий керівник, шанований вчений і педагог, колеги та студенти поважають Євгена Миколайовича за виключну тактовність, душевну чуйність і відмінну витримку.


Євген Черних працює в університеті з 1996 року. Свого часу він займав посаду декана економіко-правового факультету МДУ, а наразі очолює кафедру права та публічного адміністрування. 


Сферою наукових інтересів Євгена Миколайовича є теорія та історія держави і права. У науковому доробку вченого 57 публікацій, серед яких два навчально-методичних посібника та 14 фахових статей. За сумлінну працю та якісну підготовку висококваліфікованих фахівців його відзначили почесною грамотою Маріупольської міської ради та подякою ректора МДУ. 


Євген Черних має особливу пристрасть до спорту. Вже протягом багатьох років свій вільний час він приділяє плаванню. 


Сердечно бажаємо Євгену Миколайовичу міцного здоров'я, сімейного благополуччя та творчої наснаги на довгі роки! Щиро дякуємо за багаторічну плідну роботу на благо університету і бажаємо подальших професійних успіхів! 


З Ювілеєм!
 

Переглядів: 286 | Додав: Press