Головна » 2021 » Січень » 4 » Колектив МДУ вітає професора Анжеліку Балабаниць з Ювілеєм!
10:45
Колектив МДУ вітає професора Анжеліку Балабаниць з Ювілеєм!

Колектив викладачів, співробітників і студентів Маріупольського державного університету сердечно вітає завідувача кафедри менеджменту, доктора економічних наук, професора Анжеліку Балабаниць із чудовим Ювілеєм!

У 2017 році Анжеліка Балабаниць приєдналася до родини МДУ та стала невід’ємною її частиною. Вона зарекомендувала себе як авторитетна та відповідальна керівниця, шанована науковиця та викладачка, організована та цілеспрямована людина. Колеги і студенти поважають її за людяність, безмежну любов до справи та професіоналізм. 


Анжеліка Балабаниць плідно займається наукою. Серед наукових інтересів вченої дослідження проблем стратегічного менеджменту підприємств великого і середнього бізнесу, маркетинговий менеджмент підприємств сфери торгівлі та туризму. Вона є авторкою понад 200 наукових і навчально-методичних праць, зокрема монографій і навчальних посібників, що отримали гриф Міністерства освіти і науки України. 


Викладачка небайдужа до долі кафедри і усього університету. Анжеліка Володимирівна докладає чимало зусиль для покращення наукової та освітньої діяльності. Під її чуйним керівництвом відбувається становлення майбутніх фахівців туристичної галузі та менеджменту, а також молодих вчених МДУ. Особливу увагу Анжеліка Балабаниць приділяє налагодженню міжнародних зв’язків кафедри для проведення науково-дослідної роботи та організації виробничої практики. За активну діяльність на благо університету професорка отримала Подяку ректора МДУ. 


У вільний від роботи час ця чарівна та елегантна Жінка, турботлива мати і любляча донька, знаходить наснагу та розраду займаючись спортом, готуючи страви та мандруючи країнами світу. 


Шановна Анджеліко Володимирівно, від усієї душі бажаємо Вам безмежного щастя, душевної гармонії, творчого натхнення та подальших успіхів! Нехай щира вдячність студентів, повага колег і любов рідних надихають на амбітні мрії та великі професійні звершення! Миру, добробуту та благополуччя!  


З Ювілеєм!

Переглядів: 392 | Додав: Press