Головна » 2018 » Листопад » 19 » Колектив МДУ вітає професора Бориса Свірського з Ювілеєм!
17:33
Колектив МДУ вітає професора Бориса Свірського з Ювілеєм!

Колектив викладачів, співробітників та студентів Маріупольського державного університету сердечно вітає кандидата юридичних наук, професора кафедри права та публічного адміністрування Бориса Свірського із 70-річчям!

Борис Михайлович працює в університеті майже 20 років. На кафедру права та публічного адміністрування він прийшов із 25-річним досвідом служби в органах внутрішніх справ. Протягом восьми років очолював економіко-правовий факультет і був одним з ініціаторів створення на його базі Юридичної клініки МДУ.


Борис Свірський є авторитетним фахівцем з питань кримінального та кримінально-процесуального права, державного будівництва, муніципального права, автором понад 80 наукових і науково-методичних публікацій, у тому числі п’яти навчальних посібників. 


Наразі професор читає лекції співробітникам поліції, розробляє методичні рекомендації для курсів підвищення кваліфікації адвокатів, бере участь у підвищенні правових знань учнівської молоді. Колеги відзначають його високий професіоналізм, організованість, відповідальність і вірність покликанню.


Шановний Борисе Михайловичу! Щиро дякуємо Вам за багаторічну сумлінну й успішну роботу! Зичимо Вам міцного здоров'я, сімейного щастя, душевної рівноваги, миру і добра!


З Ювілеєм!
 

Переглядів: 95 | Додав: Прес-центр