Головна » 2020 » Квітень » 8 » Колектив МДУ вітає проректора Миколу Трофименка з Ювілеєм!
09:20
Колектив МДУ вітає проректора Миколу Трофименка з Ювілеєм!

Колектив Маріупольського державного університету й особисто ректор, професор Костянтин Балабанов тепло та сердечно вітають проректора з міжнародних зв’язків, професора кафедри міжнародних відносин і зовнішньої політики, радника голови Донецької облдержадміністрації Миколу Трофименка з нагоди чудового Ювілею – 35-річчя!

Микола Валерійович є прикладом колосальної працелюбності і відданості справі. Його біографія тісно пов’язана з Маріупольським державним університетом, в стінах якого він пройшов шлях від студента спеціальності «Міжнародні відносини» до проректора і здобув заслужену репутацію мудрого, уважного і тактовного керівника, талановитого дипломата, людини, яка вміє ефективно вирішувати надскладні завдання.


Ректор Костянтин Балабанов пишається своїм учнем, який наразі є надійною опорою для всього колективу МДУ. Проректор Микола Трофименко відповідає за такі важливі напрями роботи університету, як міжнародна діяльність, навчально-виховний процес, взаємодія зі студентським самоврядуванням, налагодження комунікації з громадськістю та засобами масової інформації тощо.


Він продовжує успішно втілювати унікальну модель міжнародної співпраці, розроблену в університеті. Саме за активного сприяння Миколи Валерійовича Трофименка виш регулярно бере участь у престижних міжнародних проєктах, організовує зарубіжні стажування для викладачів і студентів, збільшує кількість іноземних студентів, допомагає зміцнювати міжнародні контакти на міському, регіональному та всеукраїнському рівнях.


Ще зі студентських років Микола Трофименко виявляв неабиякий інтерес до науки. Після закінчення магістратури він вступив до аспірантури, яку також успішно завершив, захистивши кандидатську дисертацію в Інституті політичних і етнонаціональних досліджень імені І. Ф. Кураса й отримавши ступінь кандидата політичних наук. Зараз він наполегливо працює над докторською дисертацією.


Микола Валерійович є автором понад 120 наукових праць, у тому числі підручників, монографій, наукових статей у вітчизняних і зарубіжних виданнях. Сфера його наукових інтересів охоплює питання зовнішньої політики держав світу, публічної та суспільної дипломатії, глобалізації, антиглобалізації, функціонування дипломатичної та консульської служби тощо. 


Протягом 12 років Микола Трофименко викладає на кафедрі міжнародних відносин і зовнішньої політики МДУ, на сьогоднішній день обіймаючи посаду професора. Як педагог і дипломат він здобуває нові знання та практичні навички під час участі у міжнародних програмах, які дають змогу встановлювати і розвивати зв’язки з колегами зі США, Великої Британії, Китаю, Швеції, Естонії, Литви та інших країн. Цими знаннями та навичками він залюбки ділиться зі студентами.


Враховуючи високі досягнення у професійній та громадській діяльності, в 2018 році Микола Валерійович Трофименко був призначений радником голови Донецької облдержадміністрації й очолив Маріупольський офіс ОДА.


У ювілейний День народження щиро зичимо Миколі Валерійовичу подальших успіхів і перемог, а найголовніше – міцного здоров’я, безмежного родинного щастя, незгасимої енергії та натхнення для втілення у життя всіх планів та задумів!


Нехай люблячі дружина та син, вірні друзі, колеги та партнери допомагають долати будь-які труднощі, зберігаючи душевну рівновагу та впевненість у завтрашньому дні! 


З Ювілеєм!


 


 

Переглядів: 380 | Додав: Press2