Головна » 2021 » Вересень » 1 » Колектив МДУ вітає проректора з економічних питань – головного бухгалтера Анжеліку Дощік з Ювілеєм!
09:30
Колектив МДУ вітає проректора з економічних питань – головного бухгалтера Анжеліку Дощік з Ювілеєм!

Колектив викладачів, співробітників і студентів Маріупольського державного університету сердечно вітає проректора з економічних питань – головного бухгалтера Анжеліку Дощік з прекрасним Ювілеєм!

Анжеліка Миколаївна працює в МДУ з 2002 року. За цей час вона пройшла яскравий професійний шлях від економіста планово-фінансового відділу до очільники бухгалтерської служби та проректора з економічних питань.


Відверта, енергійна, цілеспрямована – для цієї дивовижної Жінки немає нічого неможливого. Керівництво поважає її за надійність і відповідальне ставлення до роботи, колеги – за організаторські якості та виключну компетентність.


Фахівчиня, без якої не обходиться стабільна діяльність і розвиток єдиного класичного вишу Донеччини. Під пильним керівництвом Анжеліки Дощик у Маріупольському університеті забезпечується організація бухгалтерського обліку та контроль за раціональним, економічним використанням всіх видів ресурсів, збереженням власності, ефективністю господарської діяльності. 


Високий рівень знань у сфері бухгалтерського і фінансового обліку, постійне удосконалення професійних умінь і навичок та застосовування на практиці передового досвіду стали запорукою відзнаки Анжеліки Миколаївни як кваліфікованого головного бухгалтера. Два роки поспіль професійну майстерність фахівчині високо оцінювало Управління Державної казначейської служби України у Маріуполі. 


За сумлінну працю, зразкове виконання професійних обов’язків і значний внесок у розвиток МДУ Анжеліка Дощік відзначена Почесною грамотою Державної податкової інспекції Маріуполя, Почесною грамотою Донецької облдержадміністрації, подякою Міністерства освіти і науки України, подяками Маріупольського міського голови та ректора вишу.  


Шановна Анжеліко Миколаївно, у цей святковий день щиро бажаємо Вам безмежного щастя, душевної гармонії, творчого натхнення та великих професійних звершень! Нехай підтримка близьких, друзів і колег стане надійною опорою в досягненні усіх поставлених цілей, а вдача супроводжує усі Ваші амбітні починання! Миру, любові та добробуту!


З Ювілеєм!

Переглядів: 592 | Додав: Press