Головна » 2020 » Червень » 17 » Вітаємо заступника директора наукової бібліотеки МДУ Світлану Назар’єву з Ювілеєм!
09:30
Вітаємо заступника директора наукової бібліотеки МДУ Світлану Назар’єву з Ювілеєм!

Колектив викладачів, співробітників і студентів Маріупольського державного університету сердечно вітає заступника директора наукової бібліотеки Світлану Назар’єву з прекрасним Ювілеєм! 

Світлана Володимирівна працює у бібліотеці університету з 1992 року. За цей час вона пройшла шлях від бібліотекаря, завідувачки відділом комплектування до заступника директора. Має дві вищі освіти, у тому числі з відзнакою закінчила магістратуру у МДУ за спеціальністю «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа». У колективі Світлану Володимирівну поважають і люблять як за професійні якості – виключну компетентність, відповідальність та ініціативність, так і за людські – доброзичливість, щирість і чуйність.


Справжня професіоналка своєї справи, без якої не обходиться успішний розвиток наукової бібліотеки Маріупольського держуніверситету. Світлана Назар’єва керує електронними інформаційними ресурсами, організовує своєчасний і систематичний облік діяльності, відповідає за діловодство, координує науково-методичну роботу, розробляє проєкти міжнародної співпраці бібліотеки та Маріупольського інформаційно-ресурсного центру «Вікно в Америку», проводить виховну роботу й організовує заходи з підвищення кваліфікації бібліотекарів. 


Окрім бібліотечної діяльності, Світлана Володимирівна займається наукою і викладанням. Вона є авторкою низки статей у фахових періодичних виданнях з бібліотекознавчої тематики, розробницею методичних рекомендацій для робітників бібліотек. Також фахівчиня виступає з докладами на міжнародних і регіональних бібліотечних наукових конференціях і семінарах, викладає на курсах підвищення кваліфікації бібліотекарів у Центрі підвищення кваліфікації та післядипломної освіти МДУ.


За сумлінну працю та зразкове виконання професійних обов’язків Світлана Назар’єва отримала подяки ректора, а за значний особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів – подяку директора Департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації.
 

Чарівна Жінка, чудова дружина та матір, яка не уявляє свого життя без книг, вирощування квітів та улюбленого кота. Крім того, Світлана Володимирівна дуже любить готувати. Вона із задоволенням веде кулінарний блог, у якому ділиться своїми фірмовими рецептами.


Шановна Світлано Володимирівно, щиро дякуємо Вам за багаторічну зразкову працю і впровадження передового досвіду у роботу наукової бібліотеки Маріупольського державного університету! Щиро бажаємо Вам міцного здоров’я, безмежного щастя, душевної гармонії, творчого натхнення та великих професійних звершень! Миру, любові та добробуту!

З Ювілеєм!
 

Переглядів: 164 | Додав: Press