Головна » 2020 » Листопад » 18 » Команда МДУ стала призером міського дебатного турніру «Країна починається з тебе»
17:35
Команда МДУ стала призером міського дебатного турніру «Країна починається з тебе»


Студенти Маріупольського державного університету взяли участь у міському дебатному турнірі «Країна починається з тебе», що проходив у рамках святкування  Міжнародного дня студента.

Організаторами заходу виступили Управління молоді та спорту Маріупольської міської ради і Студентська рада МДУ.
 

Метою турніру є розвиток м’яких навичок (soft skills) публічного виступу, аналітичного та критичного мислення, а також пошук конструктивних рішень проблем міста та країни. Подібні активності сприяють зміцненню дружніх зв’язків між вишами міста і популяризації науки та культури дебатів серед студентства.


До складу команди МДУ «Штурмовий мозок» увійшли студентка спеціальності «Міжнародна економіка» Софія Козлова, яка стала капітаном команди, студент спеціальності «Середня освіта. Мова та література (новогрецька)» Вячеслав Савченко, студентка спеціальності «Право» Крістіна Чінчін і студент спеціальності «Право» Владислав Голіков. Підготовка до турніру проходила під керівництвом голови Студентської ради Ганни Андрющук.


Дебати складалися з відбіркового та фінального етапів. Разом із МДУ в інтелектуальному змаганні взяли участь команди Донецького державного університету управління, Донецького юридичного інституту МВС України, ДВНЗ «Приазовський державний технічний університет», Азовського морського інституту Національного університету «Одеська морська академія», спеціалізованої школи № 4 та загальноосвітніх шкіл №№ 7, 47, 64.


На обговорення та опрацювання командам запропонували теми з екології, туризму і промисловості Маріуполя, альтернативної енергетики, легалізації зброї, прав на мирні зібрання, створення вільних економічних зон та інклюзивного навчання. 


Для кожного учасника турнір став дебютом і можливістю спробувати свої сили в аргументації. Студенти продемонстрували високий рівень ораторського мистецтва та вміння працювати з джерелами інформації.
 

Я отримала бомбезні враження! Дуже круто, що у нас у місті влаштовують такі заходи, де може зібратися інтелектуальна та освітчена молодь і ділитися своїми знаннями та думками. Мені удостоїлося стати капітаном. Це велика відповідальність, адже у мої обов'язки входила підтримка позитивного настрою та атмосфери всередині команди,
 

–  Софія Козлова.

 

Завдяки участі у турнірі я дізнався багато нового про Маріуполь – нинішню ситуацію у сферах економіки, екології, освіти. Було приємно познайомитися з людьми, які не тільки зацікавлені у розбудові нашого міста, а й які сприяють його розвитку.  Надалі, якщо стане така нагода, хотілося б ще раз взяти участь у дебатах,

– Вячеслав Савченко.


За результатами інтелектуального змагання команда Маріупольського університету посіла ІІ місце. Переможці та призери отримали грамоти і брендовану продукцію від Управління молоді та спорту.

 

Читайте також: Студентки МДУ – призерки фінального турніру публічних дебатів

 

Переглядів: 139 | Додав: Прес-центр