Головна » 2017 » Січень » 4 » Конкурс коміксів «Зобрази ґендерну рівність!»: дедлайн - 1 лютого 2017 року
12:52
Конкурс коміксів «Зобрази ґендерну рівність!»: дедлайн - 1 лютого 2017 року

ООН Жінки і делегація ЄС в Україні оголошують конкурс коміксів для молоді «Зобрази ґендерну рівність!». Конкурс проводиться у рамках спільного проекту ООН Жінки та ПРООН «Відновлення управління та примирення у громадах України, постраждалих від конфлікту». Проект фінансується Європейським Союзом.

До участі приймаються творчі роботи громадян України віком від 18 до 30 років. Організатори закликають зобразити власне розуміння рівних прав і можливостей для чоловіків та жінок, хлопчиків та дівчат у вигляді простого коміксу без слів. Пропонується уявити ситуації, які ілюструють проблеми, спричинені ґендерною дискримінацією, й обміркувати, як рівні можливості для кожного могли б змінити життя чоловіків і жінок в Україні.

Переможці конкурсу отримають грошову винагороду:

  • перший приз - 10 000 грн.
  • два другі призи - 5000 грн. кожному
  • три треті призи - 2000 грн. кожному

Переможців визначить журі у складі професійних художників та експертів з ґендерної рівності. Шість фіналістів будуть запрошені до Києва на церемонію нагородження. Вибрані комікси будуть розглянуті для виставки та майбутньої публікації.

Пакет документів для конкурсу має вміщувати копію паспорта (перша сторінка), комікс, біографію автора (не більше 150 слів). Комікси з поміткою Зобрази ґендерну Рівність слід надсилати на електронну адресу unwomen.ukraine@unwomen.org або на поштову адресу: вул. Еспланадна, 20, офіс 213, ООН Жінки, Київ.

Дедлайн - 1 лютого 2017 року.

З детальною інформацією та умовами конкурсу можна ознайомитися за посиланням

Читайте також: У МДУ відбувся восьмий Дипломатичний бал

Переглядів: 386 | Додав: Прес-центр