Головна » 2017 » Березень » 7 » Корисні матеріали для навчання на інтернет-платформі "Доступна освіта"
15:32
Корисні матеріали для навчання на інтернет-платформі "Доступна освіта"

Завдяки Фонду "Відкрита політика" працює інтернет - платформа "Доступна освіта" для школярів, абітуріентів, студентів та їх батьків з України, Донбасу та Криму. В умовах глобалізації та інформаційного суспільства якісна освіта стає доступною. Ця платформа створена для того щоб, надати можливість українським дітям і молоді незалежно від місця проживання здобути українську освіту. Держава надає можливість здобути освіту екстернатом, а платформа - вивчити українську мову і літературу та історію України, підготуватися до Державної підсумкової атестації та ЗНО з цих предметів.

У розділах сайту "Доступна освіта" можно ознайомитися із правилами вступної кампанії, пройти безкоштовні онлайн-курси, а також знайти відповіді на найбільш поширені питання серед батьків та абітурієнтів.

Також на сайті є інформація щодо консультативної телефоної лініі Фонду "Відкрита політика" для школярів, абітурієнтів та студентів з Донбасу та Криму з питань здобуття української освіти, яка діє за підтримки Міністерства освіти та науки України.

Телефон гарячої лінії: 0 800 504 425 (БЕЗКОШТОВНО)

Мобільні номери: +38 068-951-25-13; +38 050-550-54-11 (Viber/Telegram/WhatsApp/Skype: Dostupna Osvita) - у робочі дні з 9:00 до 18:00

Читайте також: Запрошуємо до участі у проекті «ЄС: вибір української молоді»

Переглядів: 238 | Додав: Прес-центр