Головна » 2016 » Вересень » 22 » Костянтин Балабанов подякував Генконсулу Греції Елені Георгопулу за привітання з нагоди підвищення його дипломатичного статусу
11:55
Костянтин Балабанов подякував Генконсулу Греції Елені Георгопулу за привітання з нагоди підвищення його дипломатичного статусу

20 вересня заступник Міністра - керівник апарату Міністерства закордонних справ України Вадим Пристайко вручив ректору Маріупольського державного університету, професору Костянтину Балабанову консульську екзекватуру - дозвіл МЗС України на підвищення його дипломатичного статусу до Почесного Генерального консула Республіки Кіпр у Маріуполі.

Даний статус є вищим дипломатичним статусом, який може бути присвоєний громадянинові України. В Україні працює 101 почесне консульство, і тільки 3 з них мають статус Почесного Генерального консульства.

Однією з перших з цією знаменною подією Костянтина Балабанова привітала Генеральний консул Грецької Республіки в Маріуполі Елені Георгопулу:

«У зв'язку з призначенням Вас на посаду Почесного Генерального консула Республіки Кіпр в Маріуполі прийміть наші найтепліші вітання та побажання успіхів і удачі у Вашій роботі.

Ми впевнені, що Ваше невичерпне натхнення, відданість улюбленій справі і величезна старанність в роботі роблять Вас одним з найвідоміших греків-вчених і видатних людей не тільки Маріуполя, а й всієї України. Широкі зв'язки Маріупольського державного університету з університетами і організаціями інших країн посприяли просуванню навчального закладу на міжнародний рівень. Студенти Вашого університету мають можливість проходити практику в зарубіжних університетах і відвідувати освітні програми в інших країнах. Численні всеукраїнські та міжнародні зустрічі, а також відвідування університету високопоставленими особами, в якості яких Президенти України, Кіпру та Греції є результатом Вашої плідної роботи.

Усвідомлюючи масштаби ваших зусиль, вкладених для досягнення всього цього, ми бажаємо Вам здоров'я, сил та успіхів. Ми завжди раді співпрацювати з Вами в дипломатичній, освітній, культурній та інших сферах».

Оригінал привітання

Костянтин Балабанов висловив щиру подяку Генконсулу Греції пані Елені Георгопулу за теплі слова привітання і запевнив, що продовжить самовіддано працювати заради зміцнення дружби і розвитку співпраці між українським, грецьким та кіпрським народами.

Читайте також: Студенти МДУ отримали чотири диплома на ХIV Відкритому фестивалі дитячих та молодіжних ЗМІ України в Донбасі «Жми на RECord»

Переглядів: 557 | Додав: Прес-центр