Головна » 2020 » Червень » 9 » Культура, спорт, туризм: програма малих грантів від Маріупольської міської ради (подача заявок – до 15 жовтня)
16:50
Культура, спорт, туризм: програма малих грантів від Маріупольської міської ради (подача заявок – до 15 жовтня)

Стартував прийом заявок на участь у «Програмі малих грантів сприяння розвитку культури, спорту, молодіжної політики та туризму» Маріупольської міської ради. Проєкт допомагає активним громадянам міста реалізувати творчі ідеї за кошти міського бюджету. 

До участі запрошуються жителі Маріуполя віком від 18 років, неприбуткові громадські організації та ініціативні групи громадян.


Проєкти учасників мають бути спрямовані на пропаганду здорового способу життя, створення сприятливих умов для соціалізації та самореалізації молоді, популяризацію культурно-розважальних заходів, формування інформаційного туристичного середовища, розробку і впровадження інноваційних форм туристичної діяльності.


Мінімальний розмір фінансової допомоги становить 10 000 гривень, максимальний – 100 000 гривень. Кошти на реалізацію програми виділяються у рівній частині на кожен із напрямків: культура, спорт, туризм. 


Для участі у програмі необхідно подати інформацію про проєкт, заявку за встановленою формою та, за наявності, кошторис витрат проєкту. Документи приймаються до 15 жовтня у структурних підрозділах Маріупольської міської ради.


З більш детальною інформацією про конкурс можна ознайомитися за посиланням


Читайте також: Молодь про тревел-тренди: на базі МДУ пройшов другий туристичний зліт

Переглядів: 380 | Додав: Press