Головна » 2022 » Січень » 10 » Курси ІТ-освіти: отримання сучасної професії та працевлаштування у міжнародну компанію (реєстрація – до 21 січня)
17:35
Курси ІТ-освіти: отримання сучасної професії та працевлаштування у міжнародну компанію (реєстрація – до 21 січня)


Центр нової економіки StrategEast запрошує студентів і випускників закладів вищої освіти Приазов’я на навчання у сфері інформаційних технологій із подальшим працевлаштуванням у міжнародні ІТ-компанії.  

Освітні курси проходять у рамках проєкту StrategEast IT HUB, що реалізується за фінансової підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва.  


Участь у програмі – безкоштовна. Реєстрація на навчання триватиме до 21 січня на сайті проєкту. Кандидат має володіти англійською мовою мінімум на рівні В1 і базовими навичками програмування. 


Стати учасниками проєкту зможуть близько 200 молодих людей. Під час першого етапу навчання вони отримають необхідні знання для роботи в ІТ сфері, другим етапом стане іспит, після якого здійснюватиметься набір на профільні курси за напрямками: JAVA, Front-end, ASP.NET, Quality Assurance engineer, Business analyst. Успішне закінчення програми дозволить учасникам претендувати на посади IT-фахівців у міжнародні компанії. 

 

Читайте такожСтуденти перших курсів МДУ зможуть навчитися розробляти стартапи

Переглядів: 203 | Додав: Press