Головна » 2018 » Вересень » 6 » Литовські військові прочитають лекції студентам МДУ
17:47
Литовські військові прочитають лекції студентам МДУ

7 вересня о 13:10 в ауд. 212 історичного факультету Маріупольського державного університету (корпус №2) полковник-лейтенант армії Литви Валеріюс Шяряліс і капітан запасу Андрюс Алманіс прочитають лекції  студентам.

Тема лекції Валеріюса Шяряліса: «Від індивіда до народу співвідношення інтелекту й ідентитету»

Валеріюс Шяряліс  полковник-лейтенант армії Литви, служить з 1991 року, брав активну участь в організації оборони важливих об'єктів під час подій 1991 року, служив у різних підрозділах, в тому числі в силах спеціального призначення, командиром литовського підрозділу спецназу в Афганістані, інструктором в Іраку, працював викладачем в коледжі оборони Балтії (Тарту, Естонія), заступником начальника військової академії Литви, зараз заступник начальника Управління навчань і доктрин Литовської армії.


Тема лекції Андрюса Алманіса: «Зв'язки історії України та Литви  заряд на майбутнє»


Андрюс Алманіс  директор регіонального парку Вента, член ради району Акмяне, голова Товариства міжнародної підтримки «Шлях до мрії». Капітан запасу, в армії Литви служив з 1990 року (коли була створена держава та армія) по 2007-й, брав активну участь в організації оборони важливих об'єктів району Акмяне під час подій 1991 року, служив командиром батальйону територіальної оборони, начальником відділу по зв'язках з громадськістю Литовської національної гвардії, у миротворчій місії в Косові головним національним представником литовського контингенту.


Читайте також: Делегація з Литовської Республіки зустрілася з керівництвом і студентами МДУ

Переглядів: 143 | Додав: Прес-центр