Головна » 2017 » Жовтень » 31 » «ЛітЖовтень ‘17» на факультеті грецької філології та перекладу
10:25
«ЛітЖовтень ‘17» на факультеті грецької філології та перекладу

29 жовтня на факультеті грецької філології та перекладу Маріупольського державного університету відбувся літературний вечір «ЛітЖовтень ‘17», організований ініціативною групою ЛітПоліт. ЛітПоліт – креативна команда студентів МДУ, яка займається розробкою та організацією культурних заходів, спрямованих на підвищення загального рівня творчих здібностей молоді, в тому числі зацікавленості літературою, ораторським мистецтвом. 

Вперше літературний вечір відбувся у листопаді 2016 року, після чого проводився щомісяця. Учасниками, гостями та глядачами традиційно є студенти факультетів Маріупольського держуніверситету, які не байдужі до мистецтва в широкому розумінні цього слова. 

Всі бажаючі виступити мають нагоду зробити це в будь-якій формі: від танцю до невеличкої театральної постанови. Кожний літературний вечір  - це мистецький форум, що дає можливість побачити старих друзів, знайти нові знайомства та разом долучитись до прекрасного.

Запрошуємо всіх на «ЛітЛистопад ‘17», який відбудеться наприкінці наступного місяця. ЛітПоліт гарантує безкоштовний вхід, приємне дозвілля та свіжі яскраві емоції!

Читайте також: У МДУ відбулась зустріч з відомим українським письменником

Переглядів: 428 | Додав: Прес-центр