Головна » 2020 » Листопад » 19 » Магістерська програма «Системний аналіз» МДУ визнана акредитованою
15:15
Магістерська програма «Системний аналіз» МДУ визнана акредитованою

Наприкінці вересня у Маріупольському державному університеті пройшла акредитаційна експертиза освітньої програми «Системний аналіз» за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

За її результатами експертна група, утворена для проведення акредитаційної експертизи, і галузева експертна рада Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти акредитували IT-спеціальність МДУ.


Сертифікат про успішну акредитацію виданий Маріупольському університету на п’ять років. Таким чином, виш підтвердив відповідність кадрового, навчально-методичного, матеріально-технічного й інформаційного забезпечення освітньої програми державним вимогам. Наявність сертифікату про акредитацію гарантує студентам отримання дипломів про вищу освіту по завершенні навчання.


У МДУ підготовкою фахівців IT-галузі успішно займається кафедра математичних методів та системного аналізу. Системний аналітик – одна з новітніх професій, яка входить до Топ-10 найпрестижніших у світі і базується на знанні IT-технологій та основ математичного моделювання. Фахівці з системного аналізу користуються великим попитом на ринку праці, адже вони мають універсальну підготовку і здатні вирішувати завдання високого рівня у будь-яких сферах діяльності людини.


Читайте також: МДУ – учасник проєкту «Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти»

 

Переглядів: 209 | Додав: Press2