Головна » 2020 » Травень » 8 » Магістр МДУ Юлія Ралюк посіла призове місце у конкурсі наукових робіт з журналістики
11:25
Магістр МДУ Юлія Ралюк посіла призове місце у конкурсі наукових робіт з журналістики


На базі Київського університету імені Бориса Грінченка проходив ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі знань «Журналістика», у якому взяла участь магістр спеціальності «Журналістика» Маріупольського державного університету Юлія Ралюк.

У рамках конкурсу було представлено 49 робіт із 27 закладів вищої освіти України.


Юлія провела дослідження на тему «Перехід друкованих ЗМІ Донеччини в мережу: структурно-типологічні зміни» під керівництвом професора кафедри соціальних комунікацій Світлани Безчотнікової. У роботі вона проаналізувала особливості трансформації медіаландшафту Донеччини і виявила структурно-типологічні зміни друкованих ЗМІ при переході в мережу.
 

На даному етапі неможливо встановити загальноприйняту успішну стратегію переходу друкованих ЗМІ Донеччини в мережу, через незначну кількість успішних практик. Існуючі концепції сайтів не завжди можна вважати успішними й такими, що відповідають сучасному рівню розвитку інтернет-ЗМІ. Причиною такої ситуації ми вважаємо небажання керівників низки редакцій змінювати напрацьовані десятиліттями творчі та технічні підходи до роботи, а також стійка відсутність інтересу до впровадження змін,


– Юлія Ралюк.


За підсумками Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі знань «Журналістика» Юлія Ралюк отримала диплом ІІІ ступеня.


Варто зауважити, що вже шість років поспіль студенти спеціальності «Журналістика» стають призерами всеукраїнських наукових конкурсів, що підтверджує високий рівень підготовки майбутніх журналістів у МДУ.


Вітаємо Юлію та бажаємо великих творчих досягнень!


Читайте також: Магістр МДУ Лілія Сердюк посіла призове місце у конкурсі дипломних робіт із маркетингу
 

 

Переглядів: 177 | Додав: Press2