Головна » 2018 » Вересень » 24 » Магістрант МДУ Олександр Гопаченко – призер Всеукраїнського конкурсу проектів з екологічного та енергетичного менеджменту
16:18
Магістрант МДУ Олександр Гопаченко – призер Всеукраїнського конкурсу проектів з екологічного та енергетичного менеджменту

Магістрант Маріупольського державного університету Олександр Гопаченко став призером Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу проектів з екологічного та енергетичного менеджменту. Конкурс проходив на базі Запорізького національного університету за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Студент спеціальності «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» Олександр Гопаченко представив науковий проект на тему «Покращення родючості ґрунтів методом сидерації». Науковим керівником студента виступив завідувач кафедри раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища МДУ, професор Геннадій Черніченко.


Після вивчення літератури про родючість земель Олександр дійшов висновків, що використання бобових (сої) підвищує вміст азоту у ґрунті та покращує його структуру. Цей метод відомий як сидерація – збагачення ґрунту азотом та органічними речовинами без застосування мінеральних добрив у результаті висадки бобових. Також студент прорахував економічний ефект: завдяки даному методу знижуються витрати на використання азотних добрив, відповідно зменшується собівартість сільськогосподарської продукції.


За підсумками фінального етапу Всеукраїнського студентського професійного творчого конкурсу проектів з екологічного та енергетичного менеджменту Олександр Гопаченко отримав диплом III ступеня у номінації «Організаційно-економічні заходи щодо безпечності довкілля».


Вітаємо Олександра і бажаємо невичерпної творчої наснаги та нових досягнень!


Читайте также: Студенти МДУ провели суботник у Міському саду (ФОТОЗВІТ)

Переглядів: 149 | Додав: Прес-центр