Головна » 2018 » Вересень » 19 » Магістрантка МДУ Олександра Рабчевська взяла участь у Форумі випускників Єврошколи
12:30
Магістрантка МДУ Олександра Рабчевська взяла участь у Форумі випускників Єврошколи

Магістрантка спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» Маріупольського державного університету Олександра Рабчевська вже вдруге взяла участь у Форумі випускників EU Study Days (Єврошколи). Цього року він проходив 14-15 вересня у Києві.

Захід об’єднав близько 200 молодих людей з усієї України, які пройшли навчання у Єврошколі від початку її заснування.

EU Study Days – освітній проект Представництва Європейського Союзу в Україні, який дає можливість українським студентам та випускникам закладів вищої освіти більше дізнатися про Європейський Союз від ключових експертів із цього питання. 


Програма форуму включала лекції Голови Представництва ЄС в Україні Хюґа Мінґареллі, керівника Програм співробітництва Україна-ЄС Штефана Шльойнінга, радника з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні Вікторії Давидової, радника, Голови відділу преси та інформації Представництва ЄС в Україні Наташи Єфімоф. Також до молоді звернулися Посол європейської молоді Катерина Чубей і співорганізатор Української академії лідерства та випускника EU Study Days Олексій Шпак.


Метою цьогорічного заходу стало створення регіональних осередків й активізація співпраці між випускниками для реалізації спільних проектів. Олександра Рабчевська увійшла до регіонального осередку, який об’єднує випускників Єврошколи із Донецької, Луганської, Запорізької та Дніпровської областей. Серед проектів, запланованих учасниками Форуму, – інформаційно-комунікативні заходи, спрямовані на знайомство української молоді з Євросоюзом та можливостями, які надає Представництво ЄС в Україні, брейн-ринги і дебати на європейську тематику, буккросинг, флешмоби тощо.


Читайте також: У МДУ пройшла перша зустріч учасників проекту «Mariupol Space for peаce»


 

Переглядів: 179 | Додав: Press