Головна » 2020 » Червень » 19 » Магістрантки МДУ отримуватимуть стипендії Кабінету Міністрів України
15:56
Магістрантки МДУ отримуватимуть стипендії Кабінету Міністрів України


Магістранткам Маріупольського державного університету призначені академічні стипендії Кабінету Міністрів України на II семестр 2019/2020 навчального року.

Академічну стипендію отримуватимуть студентки Валерія Гнідіна (спеціальність «Економіка») та Софія Лучина (спеціальність «Переклад (англійська)»).


Не дивлячись на те, що економіка є важкою і серйозною галуззю знань Валерія досягла значних успіхів у її вивченні. За підсумками зимової заліково-екзаменаційної сесії дівчина отримала по 100 балів із кожної дисципліни. Крім того, студентка виявляє схильність до науково-дослідної роботи. Валерія неодноразово займала призові місця у міжнародних і всеукраїнських конкурсах наукових робіт, є авторкою 58 статей, зокрема у фахових і зарубіжних виданнях. 


Софія також складає всі іспити та заліки на відмінно і за роки навчання в університеті чудово оволідила двома іноземними мовами  англійською та німецькою. Дівчина декілька разів ставала призеркою студентських олімпіад і переможницею конкурсів усного перекладу. Наразі Софія активно працює над написанням кваліфікаційної роботи та самостійно робить перший український переклад роману Стівена Фрая The Hippopotamus.


Стипендій Кабінету Міністрів України удостоєні 92 кращих студента та студентки закладів вищої освіти України, які найбільше відзначилися у навчальній і науковій роботі, починаючи з II курсу навчання. 


Щиро вітаємо стипендіаток і бажаємо подальших успіхів у навчанні та науці!


Читайте також: Магістрантка МДУ Тетяна Рак отримуватиме стипендію імені В. М. Чорновола

Переглядів: 205 | Додав: Press