Головна » 2023 » Травень » 2 » Магістрантки МДУ презентували ідею мобільного додатку для спілкування на всеукраїнському конкурсі
14:45
Магістрантки МДУ презентували ідею мобільного додатку для спілкування на всеукраїнському конкурсі

Магістрантки спеціальності «Економіка» Маріупольського державного університету Аліна Побережна і Тетяна Пор’яз стали фіналістками V Всеукраїнського студентського конкурсу бізнес-проєктів «Бізнес-трамплін». Цього року змагання інноваційних ідей проходило на базі Державного торговельно-економічного університету.

Конкурс мав на меті посилити підприємницький дух студентської молоді та заохотити їх до отримання навичок бізнес-моделювання. 


Авторські проєкти на розгляд журі подали команди закладів освіти Київської, Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Одеської, Сумської, Львівської, Харківської, Чернігівської, Чернівецької областей. Донеччину на всеукраїнському конкурсі представив класичний університет героїчного Маріуполя, який наразі продовжує роботу у столиці. 


Аліна і Тетяна візуалізували ідею мобільного додатку для спілкування Society. Він має стати платформою для взаємної психологічної підтримки людей зі всього світу. Науковою керівницею дівчат виступила в.о. завідувача кафедри економіки та міжнародних економічних відносин МДУ, доцентка Ольга Беззубченко, яка читає в університеті курс «Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами».


Командна робота представниць незламного вишу успішно пройшла відбіркові етапи конкурсу і була презентована авторками у фіналі. 

 

Наш проєкт розрахований на самотніх людей – коли щось турбує, але немає з ким поділитися цим. Також він для тих, хто бажає вислухати і підтримати, тому стане гарним майданчиком для психологів-початківців. Додаток покликаний згуртувати людей і створити атмосферу комфортного, безпечного спілкування,


– магістрантка Тетяна Пор’яз.


За результатами конкурсу команда Маріупольського університету посіла друге місце. Студентки незламного вишу отримали пропозицію від бізнес-мережі YEP пройти інкубацію проєкту, що передбачає перевірку ідеї на економічну доцільність та її затребуваність серед потенційної аудиторії, підготовку першої презентації для інвесторів.


Вітаємо Аліну і Тетяну з чудовими результатами та бажаємо їм втілити важливу ідею у життя!

 

Читайте такожКультурологині МДУ представили власні проєкти на всеукраїнському конкурсі

Переглядів: 165 | Додав: Press2