Головна » 2018 » Вересень » 10 » Майбутні абітурієнти записуються на курси підготовки до ЗНО
16:20
Майбутні абітурієнти записуються на курси підготовки до ЗНО

Як записатися на курси підготовки до ЗНО у Маріупольському державному університеті, хто проводить заняття і які можливості підвищити свій конкурсний бал мають слухачі курсів з математики та української мови і літератури. Відповіді на ці та інші питання отримали майбутні абітурієнти під час організаційних зборів, які провів Центр довузівської підготовки та роботи з іноземними студентами МДУ.

На збори прийшли учні випускних класів шкіл Маріуполя та прилеглих районів разом із батьками. З вітальним словом до них звернувся проректор з міжнародних зв’язків МДУ, професор Микола Трофименко. Він розповів про підсумки вступної кампанії 2018 року, яка підтвердила високу затребуваність університету, і можливості, які створює виш для самореалізації студентської молоді. Проректор порадив школярам записатися на курси підготовки до ЗНО, щоб розширити і систематизувати свої знання з певних дисциплін. Пригадав, як і сам колись відвідував курси, готуючись до вступу на спеціальність «Міжнародні відносини».


Директор Центру довузівської підготовки та роботи з іноземними студентами Діана Шебаніц розповіла присутнім про умови навчання на курсах, кадровий склад Центру і новий формат проходження курсів в онлайн-режимі. Також вона звернула увагу учнів на можливість отримання додаткових 10 балів до конкурсного балу, яка надається слухачам курсів з математики та української мови і літератури при вступі до МДУ на спеціальності «Системний аналіз» або «Екологія».


Також до присутніх звернулася відповідальний секретар приймальної комісії МДУ Юлія Демідова, яка розповіла, як проходить вступна кампанія і до чого готуватися майбутнім абітурієнтам. 


По закінченні зустрічі близько третини учасників зборів виявили бажання скористатися послугами Центру і розпочати підготовку до ЗНО. 


Заняття на курсах підготовки до ЗНО розпочинаються 17 вересня.


Для запису телефонуйте за номером (0629) 58-74-08.


Читайте також: Конкурс наукових робіт «Роль молоді у розвитку парламентаризму в Україні» (прийом заявок – до 3 жовтня)

Переглядів: 195 | Додав: Press