Головна » 2020 » Липень » 10 » Майбутні магістранти склали ЗНО з іноземної мови та права на базі МДУ
13:20
Майбутні магістранти склали ЗНО з іноземної мови та права на базі МДУ

Першого і третього липня на базі Маріупольського державного університету проводилися єдиний вступний іспит (ЄВІ) з іноземної мови й єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ) з права та загальних навчальних правничих компетентностей.

У 2020 році пункти тестування у Маріуполі працювали для 2669 учасників ЄВІ та ЄФВВ, серед яких 371 абітурієнт – із Донецької області. Загалом у МДУ тестування склали близько 500 вступників. 


За підсумками проведення ЗНО Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти відзначив, що Маріупольский держуніверситет створив усі належні умови для молоді, яка планує вступати до магістратури.
 

Виклики 2020 року проведення вступних випробувань в умовах пандемії коронавірусу, збільшення вдвічі учасників ЄВІ. Цьогорічна ситуація продемонструвала, що заклади вищої освіти готові до створення належних умов при проведенні вступних випробувань для майбутніх магістрантів. Дякуємо Вам за своєвчасне вирішення усіх нагальних питань, за сумлінне ставлення і взаєморозуміння, за хороші робочі контакти між нашими установами,


– директор ДРЦОЯО Володимир Власов.


Також керівництво Центру висловило особливу подяку старшому викладачу кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Марії Свєтлаковій і асистенту кафедри Вікторії Сенатосенко, які забезпечили дієву підготовку та успішне проведення вступних випробувань. 


Вже вдруге МДУ стає базою для проведення зовнішнього незалежного тестування. Минулого року університет вперше приймав абітурієнтів для проходження ЄФВВ з права.
 

Читайте такожМаріупольський міський ліцей подякував колективу МДУ за якісне проведення літньої практики

Переглядів: 340 | Додав: Press2