Головна » 2018 » Листопад » 8 » Вчитель початкових класів Лілія Іванова поділилася досвідом зі студентами МДУ
12:07
Вчитель початкових класів Лілія Іванова поділилася досвідом зі студентами МДУ

У рамках відзначення 100-річчя Національної академії наук України 6 листопада на факультеті іноземних мов Маріупольського державного університету відбулася панельна дискусія на тему «Нова українська школа з позиції традицій». Ініціатором заходу виступила кафедра педагогіки та освіти.

В обговоренні взяли участь викладачі кафедри і першокурсники спеціальності «Початкова освіта». Для модерування дискусії запросили вчителя початкових класів загальноосвітньої школи №32 Лілію Іванову, яка має понад 30 років педагогічного стажу і досвід роботи в умовах Нової української школи.


Лілія Федорівна запропонувала студентам замислитися над порадами педагога-новатора Василя Сухомлинського. Ось деякі з них:

  • Перевірте самі себе, якщо праця не дає вам радості, йдіть із школи, влаштуйте себе в житті правильно, знайдіть улюблену справу. Інакше роки праці стануть для вас пеклом.
  • Ставши педагогом, постійно розвивайся.
  • Не дозволяйте собі травмувати криком дитячі душі.
  • Вірте у своїх вихованців.
  • Вчитель повинен знати, що відбувається в душі кожної дитини, з чим вона прийшла до школи, щоб не допустити жодного болючого дотику до вразливого дитячого серця.


Обговорення порад Сухомлинського проходило у теплій та невимушеній атмосфері. Першокурсники дізналися про складові педагогічної праці і технології викладання у сучасних українських школах, отримали змогу поставити питання досвідченому вчителю і запропонувати творчі підходи до вирішення проблемних ситуацій, які можуть скластися під час роботи з учнями початкових класів.  


Подібні заходи покликані прищепити студентам любов до професії та надихнути на більш глибоке вивчення профільних дисциплін.


Читайте також: У МДУ пройшов семінар до 100-річчя Національної академії наук України

Переглядів: 148 | Додав: Press