Головна » 2016 » Листопад » 7 » Майстер-клас «Організація і технологія обслуговування в ресторанному господарстві» для студентів МДУ
17:09
Майстер-клас «Організація і технологія обслуговування в ресторанному господарстві» для студентів МДУ

Сьогодні студенти спеціальностей «Менеджмент» і «Туризм» Маріупольського державного університету взяли участь у майстер-класі «Організація і технологія обслуговування в ресторанному господарстві» на базі одного з ресторанів м. Маріуполя. Організаторами виступили асистент кафедри менеджменту МДУ Кристина Осипенко та старший викладач кафедри менеджменту Олександра Скарга. Таким чином студенти мали змогу зануритися у їхню майбутню професію, познайомитися з особливостями сфери ресторанного бізнесу, можливостями кар’єрного росту.

Працівники ресторану із задоволення поділилися із майбутніми колегами знаннями у структурі обслуговуючого персоналу, ролі офіціанта і його обов'язках, загальних правила сервірування стола тарілками, приборами, скляним і кришталевим посудом для напоїв та правилами та особливостями обслуговування відвідувачів, технікою подачі страв і т.п.

Проведення таких майстр-класів дає можливість студентам отримати додаткові знання, закріпити їх практичними навичками, а в майбутньому краще адаптуватися до роботи.

Читайте также: Воркшоп «Effective micro-lecturing» для аспірантів та старшокурсників МДУ

 

Переглядів: 303 | Додав: Прес-центр