Головна » 2018 » Травень » 24 » «Мало бути гарною людиною – треба, щоб усі про це дізналися»: професор МДУ Тетяна Іванова провела майстер-клас для школярів
17:08
«Мало бути гарною людиною – треба, щоб усі про це дізналися»: професор МДУ Тетяна Іванова провела майстер-клас для школярів

З метою профорієнтації кафедра соціальних комунікацій Маріупольського державного університету регулярно проводить практичні заняття для школярів, на яких знайомить їх з азами професії журналіста, фахівця з реклами та PR.

Цього тижня майстер-клас «Я б в пиарщики пошел… Пусть меня научат!» пройшов у загальноосвітній школі № 26. За традицією його проводила професор кафедри соціальних комунікацій МДУ, засновниця першої в Україні Академії PR-технологій, керуючий партнер Академії української преси Тетяна Іванова.

 

Під час майстер-класу старшокласники дізналися про технології та механізми формування іміджу, а також про нові вимоги, які висуває сучасне суспільство до діяльності у сфері public relations і реклами. Окрему увагу Тетяна Іванова приділила інноваційним формам і методам, які використовуються у навчальному процесі на спеціальностях «Реклама та звязки з громадськістю» і «Журналістика». Серед них – ділові ігри, квести, участь у практичних PR-проектах.

 

«Мало бути гарної людиною – треба, щоб усі про це дізналися». Ця фраза не лише характеризує життя у сучасному світі, а й говорить про актуальність професії піарника і знань, які отримують, навчаючись за цим фахом. 

 

Читайте також: Порядок проведення творчих заліків у МДУ

Переглядів: 383 | Додав: Прес-центр