Головна » 2020 » Січень » 30 » Маріуполь 2030: викладачі МДУ приєдналися до обговорення стратегії міста майбутнього
15:40
Маріуполь 2030: викладачі МДУ приєдналися до обговорення стратегії міста майбутнього

28 січня на базі IT-хабу 1991 пройшов Форум коаліції громади, організований у рамках проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України». Захід об'єднав понад 100 учасників, серед яких представники міської влади та широкої громадськості. 

Від Маріупольського державного університету у форумі взяли участь радник голови Донецької облдержадміністрації, проректор з міжнародних зв’язків, професор Микола Трофименко та викладачі кафедри економіки та міжнародних економічних відносин професор Юрій Чентуков і доценти Тетяна Марена, Ольга Беззубченко.


Присутні обговорили розробку Стратегії розвитку Маріуполя 2030 року та зійшлися на необхідності вибору ключового вектора, який виділить і змінить місто. Для досягнення цілей планується взаємодія між представниками місцевого самоврядування, закладів вищої освіти, медіа, бізнесу, громадських організацій.
 

Дужє приємно, що місцева влада вивчає кращі світові практики для створення стратегії розвитку міста у майбутньому та, що також важливо, закладає в цей процес часові орієнтири 2050, для яких 2030 рік буде своєрідним мостом. Освіта, згідно з попрередньою концепцією стратегії розвитку міста, буде займати окреме і важливе місце серед інших ії складових. Тому саме заклади освіти і, насамперед вищої, повинні долучитися до розробки стратегії. МДУ, на відміну від інших вишів Маріуполя, є класичним університетом та може бути центром цих досліджень,


Ольга Беззубченко


Крім того, найближчим часом планується створити робочі групи і затвердити графіки обговорення важливих напрямків розвитку. Жителі матимуть можливість надавати пропозиції на сайті Маріупольської міської ради, а також брати участь у формуванні Стратегії розвитку Маріуполя 2030. 


Читайте також: Викладачі та співробітники МДУ взяли участь у регіональному форумі «Наука. Бізнес. Інновації»


Підпишіться на телеграм-канал t.me/mdu_mariupol і першими дізнавайтеся найцікавіші новини МДУ

 

Переглядів: 432 | Додав: Press2