Головна » 2018 » Жовтень » 1 » «Mariupol Space for Peаce»: учасники проекту познайомилися з релігійною палітрою Приазов'я
14:30
«Mariupol Space for Peаce»: учасники проекту познайомилися з релігійною палітрою Приазов'я

28 вересня на базі Музею історії комбіната імені Ілліча відбулася третя діалогова зустріч в рамках проекту «Mariupol Space for Peace». Захід проходив у форматі Живої Бібліотеки «Релігійна палітра Приазов'я».

Проект «Mariupol Space for Peace» реалізує студентське наукове історико-археологічне товариство Маріупольського державного університету у партнерстві з Громадською організацією «Платформа ініціатив «МУВ» за фінансової підтримки Королівства Нідерландів, наданої через Програму розбудови миру та відновлення ПРООН в Україні.


З релігійним розмаїттям Приазов'я учасники проекту знайомилися під час спілкування із православними, католиками, протестантами, іудеями, мусульманами, крішнаїтами. «Живими книгами» виступили Аліса Ростовцева, Ісидор Бадасен, Антон Гузь, Сахібе Мамедова, Анатолій Ксеніті, Мадхава Крішна Прабху. 


Наприкінці зустрічі учасники поділилися своїми враженнями від почутого і зазначили, що не встигли поставити всіх питань. Це свідчить про те, що тема релігії є досить актуальною для жителів Приазов'я.

 

Це гарний досвід, який приніс мені масу позитивних емоцій. Графік навчання був дуже напруженим, та це лише посилювало бажання вчитися. Курс був насиченим, велика увага приділялася граматиці німецької мови. Проте найнезабутнішими були заняття у галереї сучасного мистецтва «Hamburger Bahnhof». Студентам необхідно було підготувати доповідь про творчість одного із сучасних фотографів або художників і захистити її під час вивчення галереї, яка, до речі, виявилася величезною. Також було цікаво дізнатися про нові тенденції у мистецтві, які мають значний вплив на суспільство,

– учасниця проекту, студентка МДУ Анастасія Романенко.


Наступна діалогова зустріч у рамках проекту «Mariupol Space for Peace» запланована на 6 жовтня. 


Читайте також: «Mariupol Space for Peаce»: учасники проекту обговорили питання депортації кримськотатарського народу

Переглядів: 166 | Додав: Press